Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

OP PIK – 30. výzva sítě Cornet

agreement-3489902__340
Share Button

Výzva je určena pro sdružení malých a středních podniků. Podporovány jsou partnerské projekty z minimálně dvou participujících zemí zaměřené na kolektivní výzkum vycházející ze společných potřeb malých a středních podniků.

Příjem žádostí:

 • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena do 30. září 2020 ve 12:00.

Příjemci podpory:

 •  Sdružení malých a středních podniků.
  • Příjem žádostí je otevřen pro partnerské projekty z následujících zemí: Rakousko, Německo, Česká republika, Belgie (Vlámský region a Valonsko), Polsko, Brazílie, Kanada (Québec), Japonsko, Nizozemí, Peru, Švýcarsko, Turecko.

Typy podporovaných aktivit:

 • Žadatelé musí zajistit splnění obou následujících kroků:
  • podání společného mezinárodního projektu do sítě Cornet do 30. září 2020 (za podání projektu s informacemi o všech mezinárodních účastnících zodpovídá zvolený koordinátor projektu);
  • podání projektu do VII. výzvy programu Spolupráce – Klastry s požadovanou dotací za oprávněného žadatele z ČR do 30. září 2020 do 15:59, je nutné podat jako samostatnou žádost v rámci aktivity kolektivní výzkum.

Forma a výše podpory:

 • Financování projektu s českými účastníky (klastry) je podmíněno podáním projektu do VII. výzvy programu Spolupráce – Klastry Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt musí respektovat veškeré podmínky VII. výzvy programu Spolupráce – Klastry včetně definice oprávněných žadatelů a způsobilých výdajů. Výdaje mezinárodních partnerů jsou hrazeny z příslušných národních programů a nemohou být zařazeny do projektu v rámci programu Spolupráce – Klastry.

Specifika a omezení:

 • Projekt v rámci sítě Cornet může být schválen pouze v případě, pokud je schválen všemi příslušnými poskytovateli podpory. Projekt v rámci programu Spolupráce – Klastry může získat podporu pouze za předpokladu, že bude schválen daný projekt v síti Cornet se zahraničními partnery.
 • Partnerem projektu za Českou republiku je Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>