Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Podpora významných sportovních akcí ve městě Brně

runner-888016__340
Share Button

Dotace na podporu a sportovních akcí, které mají charakter světových, evropských a republikových soutěží v seniorských nebo mládežnických kategoriích a také podpora významných sportovních akcí, které mají velký marketingový přínos pro město Brno či masovou účastnickou základnu.

Příjem žádostí:

  • Žádosti je možné předkládat do 1. 11. 2021.

Příjemci podpory:

  • Právnické osoby se sídlem nebo působností na území města Brna. Žádost o dotaci si může podat pouze oficiální pořadatel akce, který je k pořádání pověřen zastřešující světovou, evropskou či českou organizací nebo pořadatel, který dle rozdělení do typu akcí spadá do kategorie C.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora sportovních akcí, které mají charakter světových, evropských a republikových soutěží v seniorských nebo mládežnických kategoriích a také podpora významných sportovních akcí, které mají velký marketingový přínos pro město Brno či masovou účastnickou základnu. Cílem je též umožnit občanům města Brna shlédnutí významných sportovních akcí a v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů a zákonem 115/2001 Sb., o podpoře sportu ve znění pozdějších předpisů, zabezpečit finanční podporu sportu.
  • Podpora významných sportovních akcí a mezinárodních soutěží konaných na území města Brna v roce 2021.
  • Podporovány budou akce typu: Mistrovství světa, mistrovství Evropy, Grand Prix, světové a evropské pohárové soutěže, zapsané v evropském nebo světovém kalendáři v daném sportovním odvětví, Mistrovství ČR, Český pohár, ostatní sportovní akce s náklady nad 200 000 Kč.

Forma a výše podpory:

  • Objem finančních prostředků: 12 500 000 Kč.
  • Maximální výše dotace na jeden projekt: 3 000 000 Kč.
  • Minimální výše dotace na jeden projekt: 50 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Dotaci nelze poskytnout organizacím zřízeným městem Brnem nebo jeho městskými částmi.
  • Projekt musí být realizován na území statutárního města Brna nebo jeho realizace musí mít velký přínos pro statutární město Brno.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>