Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Podpora základních činností v oblasti poskytování sociálních služeb občanům města Tišnova a občanům obcí správního obvodu ORP Tišnov

shutterstock_140404582.jpg
Share Button

Tento dotační program je vyhlašován pro podporu oblasti základních činností sociálních služeb registrovaných a poskytovaných dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Příjem žádostí:

 • Žádost o dotaci podá žadatel v termínu do 16. 3. 2020 do 27. 3. 2020

Příjemci podpory:

 • Právnické a fyzické osoby, kteří jsou poskytovateli sociálních služeb na základě registrace příslušné služby dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.
  • Pro příslušný kalendářní rok je příslušná sociální služba zařazena do základní sítě sociálních služeb Jihomoravského kraje.
  • Žadatel disponuje na příslušnou sociální službu pověřením k výkonu služby v obecném hospodářském zájmu na území Jihomoravského kraje.
  • Příslušná sociální služba žadatele je zařazena do sítě sociálních služeb ORP Tišnov na základě usnesení zastupitelstva města Tišnova pro příslušný kalendářní rok, které je výsledkem komunitního plánování sociálních služeb.

Typy podporovaných projektů:

 • Podpora je určena na financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním základních druhů a forem sociálních služeb v rozsahu stanoveném základními činnostmi u jednotlivých druhů sociálních služeb.

Forma a výše podpory:

 • Celkový objem finančních prostředků určených pro 1. kolo dotačního programu oblasti sociálních služeb se odvíjí od finančních prostředků schválených v rozpočtu města Tišnova pro rok 2020 Zastupitelstvem města Tišnova na základě návrhu vycházejícího ze stanovení sítě sociálních služeb ORP Tišnov.

Specifika a omezení:

 • Sociální služba musí být realizována v období od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020.
 • Finanční prostředky nesmí být použity na zajištění fakultativních činností.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>