Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Podprogram 2 Kreativní vouchery Karlovarského kraje

Technology in the hands of businessmen
Share Button

Dotaci lze použít výhradně k nákupu služeb/kreativního řešení na míru žadateli za účelem zlepšení jeho pozice na trhu (neinvestiční dotace). Žadatel musí být konečným uživatelem výstupů projektu, musí použít projekt pro zkvalitnění vlastních produktů a/nebo činností a mít kapacity pro toto využití.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 13. 9. 2022 od 9.00 hodin do 19. 9. 2022 do 16.00 hodin.

Příjemci podpory:

  • Fyzická osoba podnikající, nebo právnická osoba typu obchodní společnost (akciová společnost, společnost s ručením omezením, veřejná obchodní společnost, komanditní společnost), evropská společnost, evropské hospodářské zájmové sdružení, klastr nebo družstvo.

Typy podporovaných aktivit:

  • Dotaci lze použít výhradně nákup služeb/kreativního řešení na míru žadateli za účelem zlepšení jeho pozice na trhu (neinvestiční dotace).
  • Žadatel musí být konečným uživatelem výstupů projektu, musí použít projekt pro zkvalitnění vlastních produktů a/nebo činností a mít kapacity pro toto využití.

Forma a výše podpory:

  • Výše dotace v jednotlivém případě (rozumí se jedna žádost) smí činit minimálně 10 000 Kč a maximálně 100 000 Kč.
  • Maximální možný podíl dotace na celkových způsobilých nákladech projektu je 80 %.

Specifika a omezení:

  • Žadatel o dotaci může v rámci dotačního podprogramu 2 předložit pouze 1 žádost v rámci jednoho kola příjmu žádostí o dotaci. V rámci podprogramu 2 může být žadatel podpořen pouze jednou za 3 roky.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>