Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Program podpory kulturních aktivit v Pardubickém kraji

shutterstock_90430603.jpg
Share Button

Dotace na podporu veřejných kulturních služeb, které spočívají ve zpřístupňování umělecké tvorby a kulturního dědictví regionu veřejnosti a v získávání, zpracování, ochraně, uchovávání a zpřístupňování informací, které slouží k uspokojování kulturních, kulturně výchovných nebo kulturně vzdělávacích potřeb veřejnosti.

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat v termínu od 2. do 31. ledna 2020.

Příjemci podpory:

Typy podporovaných projektů:

  • Podprogram A – Tradiční lidová kultura podporuje prezentaci projevů tradiční lidové kultury, jež jsou zapsány do Seznamu nemateriálních jevů tradiční lidové kultury Pardubického kraje, předvádění technologií lidových řemesel včetně nákupu výrobních pomůcek pro Nositele tradice lidových řemesel oceněné Pardubickým krajem.
  • Podprogram B – Ostatní kulturní aktivity podporuje festivaly, přehlídky, malířská a sochařská sympozia, filmové a výtvarné projekty a další akce.

Forma a výše podpory:

  • Podprogram A – Minimální a maximální výše dotace: 5 – 20 tis. Kč. Maximálně 80 % celkových nákladů; poskytnutí programové dotace je tak vázáno na finanční spoluúčast žadatele ve výši min. 20 % z jiných zdrojů.
  • Podprogram B - Minimální a maximální výše dotace: 10 – 50 tis. Kč. Maximálně 70 % celkových nákladů; poskytnutí programové dotace je tak vázáno na finanční spoluúčast žadatele ve výši min. 30 % z jiných zdrojů.

Specifika a omezení:

  • V rámci vyhlášeného programu může jeden žadatel podat i více žádostí na podporu různých aktivit. Konkrétní akce může být podpořena pouze jedním programem vyhlášeným poskytovatelem na daný kalendářní rok.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>