Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Služby

Specializujeme se na zpracování projektových záměrů, které jsou spolufinancovány prostřednictvím fondů EU. Zde však nekončíme, naše zkušenosti sahají i do oblasti národních a mezinárodních projektů a v neposlední řadě se obratně pohybujeme i v dotacích krajských.

Pro vás můžeme zajistit kompletní administraci dotačního procesu na klíč.  Pro váš projekt zajistíme komplexní poradenskou činnost. Začneme identifikací vhodného dotačního titulu, zpracujeme projektovou žádost, vč. optimalizace, pomůžeme s povinnými přílohami a se zajištěním veškerých potřebných podkladů. Po schválení dotace, obstarají naši právní specialisté organizaci výběrového řízení, dle potřeb operačního programu a ZVZ. V případě zájmu můžeme pomoci s předfinancování projektu, s realizací a monitoringem.

Máte-li zájem o tyto služby, tak nás neváhejte kontaktovat na @: info@dotacni.info, tel.: +420 538 705 776 a využijte bezplatnou konzultaci.

Navštivte také: Monitoring dotací, Zajištění dotace, Zajištění spolufinancování, Organizace výběrových řízení, Realizace a audit projektů, Dotační noviny

Loading...
Loading...