Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

IROP Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie

Share Button

V rámci programu IROP byla vyhlášena 5. výzva ,,Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie“. Dotace je určena na pořízení přístrojového vybavení a technologií podle standardu vybavenosti center vysoce specializované intenzivní péče v perinatologii či onkogynekologii. Oprávněnými žadateli jsou centra vysoce specializované onkogynekologické zdravotní péče (16 center v ČR) a centra intenzivní péče v perinatologii (12 center). Žádosti je možná podávat až do 1. 12. 2017.

Příjem žádostí:

  • Datum zahájení příjmu žádostí: 26. 10. 2015.
  • Datum ukončení příjmu žádostí: 15. 6. 2017.

Příjemci podpory:

  • 16 center vysoce specializované onkogynekologické zdravotní péče a 12 center vysoce specializované intenzivní péče v perinatologii v ČR. Seznam oprávněných žadatelů je uveden ve znění výzvy.

Typy podporovaných projektů:

  • Pořízení přístrojového vybavení a technologií podle standardu vybavenosti center vysoce specializované intenzivní péče v perinatologii nebo center vysoce specializované zdravotní péče v onkogynekologii vycházející z Věstníku 14/2015 MZd ČR pro oblast vysoce specializované zdravotní péče v onkogynekologii a vysoce specializované intenzivní péče v perinatologii, včetně instruktáže personálu podle zákona č. 268/2014 Sb.

Forma a výše podpory:

  • Míra podpory je 85 – 100 % dle typu žadatele (příspěvkové organizace MZd ČR – 100 %, organizace zřizované kraji – 90 %, organizace zakládané kraji a obchodní společnosti 85 %).
  • Minimální výše celkových způsobilých výdajů není stanovena.
  • Maximální výše celkových způsobilých výdajů je v oblasti onkogynekologie stanovena na 40 mil. Kč, v oblasti perinatologie 70 mil. Kč.

Specifika a omezení:

  • Žádost je v systému MS2014+ zpřístupněna od 24. 9. 2015.
  • Realizace projektu musí být ukončena nejpozději 31. 12. 2019.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>