Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Národní program cestovního ruchu v regionech – Marketingové aktivity v cestovním ruchu

informační centrum
Share Button
Podprogram je určen destinačním společnostem na podporu realizace marketingových aktivit. Cílem je zvýšení povědomí o regionech za účelem zvýšení návštěvnosti. V rámci podprogramu budou podporovány aktivity zaměřené na podporu řízení destinací, realizaci marketingových výzkumů, podporu produktů a zavádění inovací v cestovním ruchu, podporu distribuce produktů cestovního ruchu, branding destinací a marketingovou komunikaci.

Příjem žádostí:

 • Příjem žádostí probíhá v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod. od 1. prosince 2016 do 6. ledna 2017 do 16.00 hod.

Příjemci podpory:

 • Dotační titul č. 1 - krajské destinační společnosti, krajské oddělení cestovního ruchu v případě, že v kraji nepůsobí krajská destinační společnost.
 • Dotační titul č. 2 - registrované / certifikované lokální a oblastní destinační společnosti.

Typy podporovaných projektů:

 • Dotační titul č. 1 – Marketingové aktivity na úrovni krajů - podpora činnosti krajských destinačních společností (nebude podporován provoz).
 • Dotační titul č. 2 – Marketingové aktivity na oblastní a lokální úrovni - podpora bude primárně zaměřena na podporu registrovaných / certifikovaných místních a oblastních destinačních společností.

Forma a výše podpory:

 • Minimální výše celkových uznatelných výdajů je 250 000 Kč.
 • Maximální výše celkových uznatelných výdajů je 5 000 000 Kč.
 • Výše dotace tvoří maximálně 50 % podíl způsobilých výdajů z celkového rozpočtu akce.

Specifika a omezení:

 • Uznatelné náklady nesmí vzniknout před podáním projektové žádosti. Práce na projektu či činnosti nesmí být zahájeny před podáním písemné žádosti o podporu.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Vaše dotazy a komentáře

 1. Libuše Křenková napsal:

  Lipník nad Bečvou se po sametové revoluci zaměřil na rozvoj turistického ruchu,ale prozatimní rozvoj je nedostačující.Naše neziskovka jde ještě dále.Vyrůstala jsem ve židovském domě, který ovlivnil můj profesní život a po návratu do Lipníka jsem se se studenty lipenského gymnázia jsem realizoval projekt Zmizelí sousedé a nyní s kolegou Mgr.M.Vojtáškem realizujeme projekt Příběhy židovských domů.V polovině 19.století v Lipníku žilo 48% židů.,nikdy tu nebyl pogrom a vedle sebe tu svorně žili katolíci,bratříci,luteráni a židé.Neměl by se současný svět od nich učit.Phdr.Leo Pavlát mi přislíbi půjčovat předměty lip.židů, které nikdy nebyly vystaveny do budoucího židovského muzea.V Peštýnšké ulici(bývalé ghetto( se prodává bývalá žid.textilka,která by byla po rekonstrukci vhodným místem pro muzeum.Dáme práci vyučeným romským zedníkům,máme i romského stavbyvedoucího.Při muzeu budě šicí dílna,dáme práci nezaměstaným švadlenám.Budeme pro turisty šít kopie starodávných židovské čepce,háčkovat žid.šperky…Prosím,pomozte.Děkuje Křenková,Hvězdní 45 Lipník nad Bečvou.MO:739 302 671


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>