Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

ČRA – Humanitární reakce II na pandemii COVID-19 (Etiopie, Zambie)

villege-4683611__340
Share Button

Předmětem této dotační výzvy je podpora projektů na realizaci okamžité pomoci zemím postiženým pandemií COVID-19, a to konkrétně pro Etiopii a Zambii.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena  do 29. 6. 2020 do 17.00 hodin.

Příjemci podpory:

  • Spolky, nadace, nadační fondy, ústavy a obecně prospěšné společnosti. Právnické osoby, jejichž hlavním předmětem činnosti je poskytování zejména zdravotních, kulturních, vzdělávacích a sociálních služeb a k poskytování sociálně-právní ochrany dětí. Fyzické osoby, které takové služby nebo sociálně-právní ochranu dětí poskytují, územní samosprávné celky na jinou než podnikatelskou činnost, mezinárodní organizace,  dobrovolné svazky obcí, konsorcia složená z  uvedených institucí a případně též fyzickým osobám v souladu s § 7 odst. 1. písm..

Typy podporovaných aktivit:

  • Na podporu zdravotnických kapacit a zajištění přístupu k nezávadné vodě, hygieny a sanitačních systémů a potravinové bezpečnosti a lokální zemědělské produkce včetně dodávky relevantní techniky od českých výrobců.

Forma a výše podpory:

  • V případě jednotlivého žadatele může být poskytnuta dotace až do výše 5 000 000 Kč na jednu projektovou žádost o dotaci.
  • V případě konsorcia může být poskytnuta dotace až do výše 20 000 000 Kč na jednu projektovou žádost.
  • Pro tuto konkrétní dotační výzvu poskytne ČRA dotaci až do výše 100 % nákladů projektu.

Specifika a omezení:

  • Dotace může být poskytnuta více žadatelům.
  • Realizace celého projektu, včetně užití dotace, musí být u příjemce dotace evidována tak, aby bylo možné vždy dohledat příslušné účetní případy.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>