Přeskočit na obsah

Dotace města Brna nestátním neziskovým organizacím na doplňující služby — program II.

Cílem je podpořit doplňkové aktivity a projekty navazující na sociální služby, které představují významný přínos pro cílovou skupinu (zejména svépomocné aktivity osob se zdravotním postižením, rodičů postižených dětí, doprava seniorů a osob se zdravotním postižením, zajištění činnosti dobrovolnických center působících v sociální oblasti, další drobné aktivity a akce v sociální oblasti).

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 1. 10. 2019 do 31. 10. 2019.

Příjemci podpory:

  • Fyzické a právnické osoby s působností na území města Brna v sociální oblasti.

Typy podporovaných aktivit:

  • Cílem je podpořit doplňkové aktivity a projekty navazující na sociální služby, které představují významný přínos pro cílovou skupinu (zejména svépomocné aktivity osob se zdravotním postižením, rodičů postižených dětí, doprava seniorů a osob se zdravotním postižením, zajištění činnosti dobrovolnických center působících v sociální oblasti, další drobné aktivity a akce v sociální oblasti).

Forma a výše podpory:

  • Minimální výše dotace v jednotlivém případě činí 10 tis. Kč, maximální výše dotace v jednotlivém případě činí 200 tis. Kč.
  • Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků na podporu stanoveného účelu pro rok 2020 činí 2,5 mil. Kč.

Specifika a omezení:

  • Dotace je přísně účelová. Je poskytována zásadně na konkrétní projekt smlouvou, která vymezuje podmínky použití dotace. Čerpání dotace, její finanční vypořádání (vyúčtování) a kontrola budou realizovány za podmínek stanovených smlouvou o poskytnutí dotace.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru