Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Dotace města Ústí nad Orlicí – Podpora jednotlivých sportovních nebo volnočasových akcí sportovního charakteru

volleyball-team-1561544__340
Share Button

Dotace na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže i dospělých občanů města vychází z programového prohlášení rady města, které podporuje spolkovou a sportovní činnost ve městě.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 1. 12. 2021 do 21. 1. 2022.

Příjemci podpory:

  • Fyzické i právnické osoby a organizace, které vyvíjejí činnost zaměřenou na sportovní a volnočasové aktivity sportovního charakteru zejména na území města Ústí nad Orlicí.

Typy podporovaných aktivit:

  • Rozšíření a zkvalitnění nabídky sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež i pro širokou sportovní i laickou veřejnost.
  • Smyslem programu je podpořit organizaci a pořádání takových sportovních a volnočasových akcí sportovního charakteru, které doplňují a rozšiřují nabídku na sportování a smysluplné trávení volného času všech skupin obyvatel města.
  • Podpora organizací a pořádání takových sportovních a volnočasových akcí sportovního charakteru, které doplňují a rozšiřují nabídku na sportování a smysluplné trávení volného času všech skupin obyvatel města.
  • Smysluplné a pestré využívání volného času a podpora zdravého životního stylu všech obyvatel města je dlouhodobým strategickým cílem.

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaný objem finančních prostředků činí 300 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Nelze podat žádost do programu „Podpora pravidelné sportovní činnosti sportovních organizací v roce 2022“ a zároveň do programu „Podpora jednotlivých sportovních nebo volnočasových akcí sportovního charakteru v roce 2022“.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>