Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Dotace města Ústí nad Orlicí – Rozvoj a údržba sportovišť

tartan-track-2678544__340
Share Button

Dotace na údržbu a zlepšování technického stavu sportovních a tělovýchovných zařízení ve městě navazuje na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže i dospělých občanů města.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 1. 12. 2021 do 21. 1. 2022.

Příjemci podpory:

  • Vlastníci nebo nájemci sportovišť na území města Ústí nad Orlicí, která jsou pravidelně využívána dětmi a mládeží pod dohledem trenérů a cvičitelů nebo jsou volně přístupná široké veřejnosti.

Typy podporovaných aktivit:

  • Údržba a zlepšování technického stavu sportovních a tělovýchovných zařízení ve městě navazuje na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže i dospělých občanů města, která vychází z programového prohlášení rady města, které podporuje spolkovou a sportovní činnost. Smysluplné a pestré využívání volného času a podpora zdravého životního stylu všech obyvatel města je dlouhodobým strategickým cílem.

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaný objem celkových finančních prostředků činí 800 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Jeden žadatel si může v rámci tohoto programu podat pouze jednu žádost, a to na všechna svoje sportoviště souhrnně, s výjimkou žádostí o investiční dotaci.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>