Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Dotační program Jihočeského kraje – Zřizování nových oplocenek

conifer-938692__340
Share Button

Dotace na zřizování nových oplocenek při obnově lesních porostů s vymezeným minimálním podílem stanovištně vhodných melioračních a zpevňujících dřevin, které umožní ochranu proti škodám zvěří a snadnější odrůstání takto ochráněných kultur.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena do 30. 11. 2020 do 17 hodin.

Příjemci podpory:

  • Žadatelem o dotaci může být pouze osoba, na kterou se podle zákona č. 289/1995 Sb., o lesích a o změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vztahují práva a povinnosti vlastníka lesa.

Typy podporovaných aktivit:

  • Zřizování nových oplocenek při obnově lesních porostů s vymezeným minimálním podílem stanovištně vhodných melioračních a zpevňujících dřevin, které umožní ochranu proti škodám zvěří a snadnější odrůstání takto ochráněných kultur.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Žadatel podává maximálně 1 souhrnnou žádost za práce provedené od 6. 3. 2020 do 31. 12. 2020. Žádostí se rozumí shodná elektronická i papírová verze včetně všech předepsaných příloh.
  • Lesní pozemek se musí nacházet ve správním obvodu Jihočeského kraje. V případě, že ve správním obvodu Jihočeského kraje není část pozemků, na které je dotace požadována, nebude dotace na tyto pozemky poskytnuta a žádost bude odpovídajícím způsobem krácena nebo neschválena.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Vaše dotazy a komentáře

  1. Libor Dušák napsal:

    dobrý den chtěl bych v 9-10/2019 provádět výsadbu a oplocení ve svém lese v katastru obce Neplachov bude na rok 2020 a toto období vypsána nějaká dotace jak na oplocenku tak výsadbu stromků . Jsou již připravené nějaké termíny které bych si měl pohlídat. Děkuji za informaci


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>