Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Horizont 2020: Výzva k využití plného potenciálu online spolupráce

shutterstock_155095016.jpg
Share Button

Rozpoznání vhodných partnerů pro inovační aktivity je považováno za hlavní bariéru rozvoje malých a středních podniků. Služby inovační podpory se zabývají touto výzvou tradičně dvěma způsoby, které se často kombinují: (a) Zajištění prostoru pro získávání kontaktů pro osobní schůzky buď jako ojedinělé schůzky („události makléřů“), nebo jako stabilnější sítě („shluky“) často s omezeným geografickým dosahem; (b) definice profilů spolupráce („technologické nabídky“, „profily vyhledávání partnerů“, atd.), které jsou distribuovány skrz zprostředkovatelské sítě. Zprostředkovatelé začínají být aktivnější v budování partnerských vztahů („makléřství“). Sociální média a jiné webové služby se staví těmto existujícím přístupům čelem a žádají si jejich přepracování. 

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat od 11.12.2013 do 10.3.2015 do 17.00 hod.
  • Hodnocení projektů je dvoukolové. Pro projekty, které postoupí do druhého kola, lze pak žádosti podávat do 12.8.2015 do 17.00.hod.

Příjemci podpory:

  • Malé a střední podniky.

Typy podporovaných projektů:

  • Rozvoj a testování nových designů služeb pro „podporu online spolupráce pro inovaci“ malých a středních podniků v různých odvětvích, zpřístupnění těchto nových služeb firmám v odvětvích, které nejsou příkladem získávání prospěchu z inovační podpory, rozvoj a testování kvalifikačního profilu, životopisu a školících kurzů pro zaměstnance, kteří momentálně poskytují makléřské služby v zavedených sítích nebo agenturách malých a středních firem.

Forma a výše podpory:

  • Celková finanční alokace činí 2 350 000 €.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>