Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Královéhradecký kraj – Podpora mobility v kultuře

classical-music-1838390__340
Share Button

Dotace pro profesní rozvoj jednotlivců i organizací, přináší nové impulsy, otevírá obzory, posiluje dobré jméno kraje v dalších regionech. Díky mobilitě v oblasti kultury se rozvíjí kreativní potenciál umělců a profesionálů v oblasti kultury v kraji. Vytváří se profesionální nadregionální kontakty a sítě.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena  od 18. 10. 2021 (8:00) do 23. 11. 2021 (14:00).

Příjemci podpory:

  • Právnické osoby.
  • Fyzické osoby podnikající i nepodnikající.

Typy podporovaných aktivit:

  • Rozvoj kulturních a kreativních aktivit.
    • Umělci, odborní pracovníci a umělecké soubory v oblasti kultury vyjíždějící z Královéhradeckého kraje do zahraničí za účelem rozvoje či prezentace své činnosti – jedná se o podporu zahraničních cest profesionálů v oblasti kultury z Královéhradeckého kraje za účelem podpory jejich účasti na odborných výstavách, veletrzích, show casech, konferencích, workshopech, koncertech, zasedáních mezinárodních sítí a podpory jejich účasti v roli pozorovatele na významných mezinárodních festivalech nekomerčního charakteru.
    • Mobilita představuje příležitost pro profesní rozvoj jednotlivců i organizací, přináší nové impulsy, otevírá obzory, posiluje dobré jméno kraje v dalších regionech. Díky mobilitě v oblasti kultury se rozvíjí kreativní potenciál umělců a profesionálů v oblasti kultury v kraji. Vytváří se profesionální nadregionální kontakty a sítě.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Doba realizace projektů: 01. 01. 2022 – 31. 12. 2022.
  • Žadatel o dotaci smí do tohoto dotačního programu podat pouze 1 žádost o dotaci.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>