Přeskočit na obsah

Kreativní Evropa — European Film Promotion — Film Sales Support

European Film Promotion zveřejnila výzvu pro podávání přihlášek na podporu Film Sales Support, udělovanou sales agentům na digitální propagaci a marketingové kampaně nových evropských filmů na festivalu Asian Contents & Film Market (ACFM), který se koná  7. – 10. října 2023 v Pusanu (Jižní Korea).

Příjem žádostí:

  • Uzávěrka přihlášek: 15. září 2023.

Příjemci podpory:

  • Evropské světové prodejní společnosti registrované na portálu Funding & Tender Opportunities Portal Evropské komise a schválené příslušným evropským institutem pro propagaci filmu.

Typy podporovaných aktivit:

  • EFP (European Film Promotion) vyhlašuje veřejnou výzvu na podporu prodeje filmů pro předkládání klasických a digitálních propagačních kampaní nedávných evropských filmů kupujícím a distributorům v zemích mimo Evropu na Asian Contents & Film Market (ACFM) v Busanu, Jižní Korea.

Forma a výše podpory:

  • Náklady/investice na fyzickou a digitální propagaci a marketingové kampaně zaměřené na kupující mimo Evropu Na co se FSS nevztahuje? Náklady na cestu a hotel za účast na místě.
  • Maximálně 5 nedávno dokončených a nedokončených filmů, které mají původní autorská práva stanovená v roce 2023 Většinově produkované evropské filmy s minimální délkou 60′ a původem ze země, která je součástí Creative Europe Media a součástí pokynů FSS Hrané filmy, animované filmy a dokumenty (celovečerní délka).
  • Investice až 50 % celkových nákladů až do maximální výše 5 000 EUR na kampaň při celkové útratě 10 000 EUR.

Specifika a omezení:

  • Pro FSZ jsou důležité genderová vyváženost, rozmanitost a začlenění a udržitelnost. Podporované jsou propagační kampaně, které respektují životní prostředí i rozmanitost filmařů a příběhů (viz výzva k FSS Diversity).

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru