Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Liberecký kraj – Rozvoj doprovodné turistické infrastruktury – Karavanová stání

grass-974488__340
Share Button

Účelem podpory je pořízení servisní technologie (technologie karavanového stání) pro karavanové stání pro obytné automobily a obytné přívěsy (výlevka chemických WC, elektrická přípojka, vodovodní přípojka, sociální zařízení a další vybavovací prvky karavanového stání) a související terénní úpravy.

Příjem žádostí:

 • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 24. 1. do 22. 4. 2022.

Příjemci podpory:

 • Obce Libereckého kraje.

Typy podporovaných aktivit:

 • Podpora vybudování karavanových stání, a to pořízením servisní technologie pro obytná vozidla (obytný automobil nebo obytný přívěs = karavan), která zahrnuje výlevku chemických WC, výlevku na šedou vodu, elektrickou a vodovodní přípojku, a případně další vybavovací prvky karavanového stání, a potřebnými souvisejícími terénními úpravami.
 • Parametry karavanového stání:
  • Minimální velikost stání je stanovena pro dva obytné automobily nebo obytný přívěs (minimální rozměr jednoho místa, tj. pro jedno obytné auto je minimálně 9 x 5 m a pro obytný přívěs 18 x 5 m).
  • Obslužné komunikace by měly mít šířku min. 5,5 m nebo s vyhýbacími výklenky.
  • Karavanové stání by se mělo nacházet na rovině.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

 • Projekt musí být realizován na území Libereckého kraje. Vybudování karavanového stání musí být v souladu se stanoviskem příslušného orgánu ochrany přírody a krajiny, které je součástí územního plánu obce.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>