Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Liberecký kraj – Rozvoj doprovodné turistické infrastruktury – Karavanová stání

grass-974488__340
Share Button

Účelem podpory je pořízení servisní technologie (technologie karavanového stání) pro karavanové stání pro obytné automobily a obytné přívěsy (výlevka chemických WC, elektrická přípojka, vodovodní přípojka, sociální zařízení a další vybavovací prvky karavanového stání) a související terénní úpravy.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 1. 4. do 28. 5. 2021.

Příjemci podpory:

  • Obce Libereckého kraje.

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpora rozvoje doprovodné turistické infrastruktury na území Libereckého kraje:
    • Účelem podpory je pořízení servisní technologie (technologie karavanového stání) pro karavanové stání pro obytné automobily a obytné přívěsy (výlevka chemických WC, elektrická přípojka, vodovodní přípojka, sociální zařízení a další vybavovací prvky karavanového stání) a související terénní úpravy.
    • Karavanové stání je určeno k poskytování krátkodobého (typicky 24 – 72 hodin) komerčního (placeného či bezplatného) parkování pro obytné automobily a obytné přívěsy. Jeho součástí je také servisní stanice vybavená potřebnou technologií. Minimální velikost stání je stanovena pro dvě obytná auta nebo přívěs (minimální rozměr jednoho místa, tj. pro jedno obytné auto je 9 x 4 m a pro obytný přívěs 16 x 4 m).

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Projekt musí být realizován na území Libereckého kraje. Vybudování karavanového stání musí být v souladu se stanoviskem příslušného orgánu ochrany přírody a krajiny, které je součástí územního plánu obce.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>