Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

MAS Nad Prahou – Podpora cykloturistických akcí

person-3382248_960_720
Share Button

Cílem výzvy je podpora akcí, které přímo přispívají k rozvoji cykloturistiky v obcích MAS Nad Prahou. Může se jednat o pořádání jednorázových sportovních nebo společenských akcí, podporu kroužků a jiné systematické činnosti s dětmi a mládeží, podporu letních nebo příměstských táborů, přípravu, realizaci nebo obnovu značení cyklotras nebo turistických tras.

Příjem žádostí:

  • Doba trvání výzvy: průběžně do vyčerpání alokace.

Příjemci podpory:

  • Fyzické osoby s trvalým bydlištěm na území MAS Nad Prahou. Spolky a neziskové organizace, které na výše uvedeném území prokazatelně působí, mají zde své sídlo nebo vlastní organizační jednotku.

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpora akcí, které přímo přispívají k rozvoji cykloturistiky v obcích MAS Nad Prahou. Může se jednat o pořádání jednorázových sportovních nebo společenských akcí, podporu kroužků a jiné systematické činnosti s dětmi a mládeží, podporu letních nebo příměstských táborů, přípravu, realizaci nebo obnovu značení cyklotras nebo turistických tras.

Forma a výše podpory:

  • Finanční alokace na tuto výzvu: 50 000 Kč.
  • Maximální výše poskytnutého příspěvku: 3 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Realizace akcí v období: 6 – 12/2022.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>