Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Břeclav – Fond malých sociálních projektů

business-3560932__340
Share Button

Cílem dotačního programuje podpora inovativních sociálních projektů a materiální podpora subjektů působících v sociální oblasti na území města Břeclavi.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 31. 01. 2022 do 11. 02. 2022.

Příjemci podpory:

  • Právnické osoby působící na území Břeclavi v oblasti sociální péče (např. sociální služby, NNO, spolky, popř. jiné organizace působících v oblasti sociální péče, sociálních služeb; sociálního poradenství).

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpora inovativních sociálních projektů a materiální podpora subjektů působících v sociální oblasti na území města Břeclavi.

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaná výše uvolněných finančních prostředků pro dotační programu pro rok 2022 činí 350 000 Kč.
  • Maximální výše dotace na jeden projekt: 40 000 Kč.
  • Minimální podíl spoluúčasti příjemce z vlastních nebo jiných zdrojů – spoluúčast příjemce dotace je požadována ve výši min. 25 % z uznatelných nákladů projektu.

Specifika a omezení:

  • Dotaci lze použít pouze na úhradu nákladů od 01. 01. 2022 do 31. 12. 2022, které věcně a časově souvisejí s kalendářním rokem, na který je dotace poskytována (tj. rok 2022). Finanční výdaje uskutečňované z prostředků dotace lze provést nejpozději do 31. 12. 2022.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>