Přeskočit na obsah

Město Jablonec nad Nisou — Dotace na podporu celoroční činnosti v oblasti sportu a tělovýchovy

Neinvestiční podpora sportovních a tělovýchovných organizací se sídlem a působících svojí činností v Jablonci nad Nisou, týkající se pravidelné celoroční činnosti a systematické přípravy svých členů s upřednostněním činností s dětmi a mládeží od 4 do 19-ti let.

Příjem žádostí:

 • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 20. února 2023 do 15. března 2023 v 17:00 hodin.

Příjemci podpory:

 • Spolky založené dle ust. § 214 a násl. zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů.

Typy podporovaných aktivit:

 • Jedná se především o materiální a sportovní vybavení oddílů; dopravu a cestovné na utkání,  závody, soustředění a soutěže; pronájmy sportovišť a sportovních zařízení; energie a provozní náklady za vlastní sportoviště a sportovní zařízení; náklady na trenéry a rozhodčí. Náklady související s realizací akcí.
 • Neinvestiční podpora sportovních a tělovýchovných organizací se sídlem a působících svojí činností v Jablonci nad Nisou, týkající se pravidelné celoroční činnosti a systematické přípravy svých členů s upřednostněním činností s dětmi a mládeží od 4 do 19-ti let včetně podpory organizace a realizace sportovních a tělovýchovných akcí na území statutárního města Jablonec nad Nisou a okolí, které vycházejí z pravidelné celoroční činnosti sportovních a tělovýchovných organizací.

Forma a výše podpory:

 • Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků vyčleněných v rozpočtu SMJN na podporu stanoveného účelu činí 3 214 000 Kč.
 • Maximální výše požadované dotace 300 000 Kč.
 • Maximální výše podpory činí 80 %.

Specifika a omezení:

 • Maximální počet žádostí, které může podat jeden žadatel k tomuto dotačnímu programu: jedna žádost.
 • Příspěvkové organizace a společnosti zřízené či založené SMJN nejsou oprávněnými žadateli.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

2 komentáře na “Město Jablonec nad Nisou — Dotace na podporu celoroční činnosti v oblasti sportu a tělovýchovy”

 1. Jan Hásek

  Dobrý den,

  chtěl bych se informovat ohledně dotace pro sportovní kluby na jablonecku. Začínáme už 3. sezónu s našim sportovním klubem zaměřený na SUP (paddleboarding). Máme základnu na Tajvanu na jablonecké přehradě. Momentálně máme 40 členů a máme celoroční pravidelné tréninky. Objíždíme závody po celé ČR a máme členskou základnu od malých (4–5 let) až po dospěláky.

  Mohl bych Vás poprosit o bližší info, kde získat formulář pro dotace?

  děkuji

  Jan Hásek (JBCSUP club)
  tel: 775605706

  1. Mgr. Lucie Tomčíková
   Mgr. Lucie Tomčíková

   Dobrý den,
   veškeré informace k dané výzvě naleznete na stránkách Města Jablonce: https://www.mestojablonec.cz/redakce/index.php?tree=19&lanG=cs&slozka=819&sit=227&.
   Podporu pro sportovní organizace poskytuje také Národní sportovní agentura. Momentálně je vyhlášena výzva Movité investice — Rozvoj materiálně technické základny sportovních svazů 2022–2023: https://agenturasport.cz/dotace-investicni/movite-investice-2022–23/.
   S pozdravem, Lucie Leikepová Tomčíková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru