Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Kostelec nad Orlicí – Drobné veřejně prospěšné a mimořádné aktivity – malé projekty

istockphoto-1290133752-170667a
Share Button

Dotace na podporu v oblasti mládeže, tělovýchovy a sportu, sociálních služeb, podpory rodin, požární ochrany, kultury, vzdělávání a vědy, zdravotnictví, protidrogových aktivit, prevence kriminality a ochrany životního prostředí.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 24. 01. 2022 do 25. 11. 2022 nejpozději do 25. dne každého měsíce.

Příjemci podpory:

  • Fyzické a právnické osoby, které provozují veřejně prospěšnou činnost vztahující se k městu Kostelec nad Orlicí.

Typy podporovaných aktivit:

  • Cíle a zaměření oblasti dotace:
    • dotace spolkům a NNO, humanitárním organizacím a jiným fyzickým nebo právnickým osobám působícím v oblasti mládeže, tělovýchovy a sportu, sociálních služeb, podpory rodin, požární ochrany, kultury, vzdělávání a vědy, zdravotnictví, protidrogových aktivit, prevence kriminality a ochrany životního prostředí.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Lokalizace programu: žadatel působí na území města Kostelec nad Orlicí, program se uskutečňuje v lokalitě odpovídající charakteru akce, převážně však v Kostelci nad Orlicí, popř. město Kostelec nad Orlicí reprezentují v jiném regionu republiky nebo v zahraničí nebo žadatel poskytuje humanitární a sociální pomoc občanům města Kostelec nad Orlicí mimo území města.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>