Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Kostelec nad Orlicí – Kultura mládeže i dospělých

Conductor directing symphony orchestra with performers on background.
Share Button

Dotace na podporu oblasti kulturních a kulturně vzdělávacích aktivit mládeže i dospělých, oživení kulturně společenského života ve městě.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 28. 03. 2022 do 11. 04. 2022.

Příjemci podpory:

  • Provozovatelé veřejně prospěšné činnosti (fyzické i právnické osoby) v oblasti kulturních aktivit dospělých, dětí a mládeže (koncerty, divadelní představení, umělecká vystoupení, expozice, výstavy, kulturní činnost atd., volnočasové aktivity).

Typy podporovaných aktivit:

  • Cíle a zaměření oblasti dotace:
    • činnost v oblasti kulturních a kulturně vzdělávacích aktivit mládeže i dospělých, oživení kulturně společenského života ve městě.

Forma a výše podpory:

  • Minimální a maximální výše dotace pro jednu žádost: z dotace je možné pokrýt max. 80 % uznatelných výdajů projektu týkajícího se oblasti mládeže a 60 % uznatelných výdajů týkajících se práce s dospělými.
  • Minimální podíl spoluúčasti z prostředků příjemce vyjádřený v procentech: 20 % uznatelných výdajů projektu týkajících se oblasti mládeže a 40 % uznatelných výdajů týkajících se práce s dospělými.

Specifika a omezení:

  • Lokalizace programu: žadatel působí na území města Kostelec nad Orlicí, program se uskutečňuje v lokalitě odpovídající charakteru akce, převážně však ve městě Kostelec nad Orlicí, popř. účastníci akce město Kostelec nad Orlicí reprezentují v jiném regionu republiky nebo v zahraničí

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>