Přeskočit na obsah

Město Říčany — Programová dotace — Sociální služby

Účelem je poskytnout příspěvek na celoroční činnost a provoz subjektů poskytujících zdravotně sociální služby a na podporu subjektů poskytujících služby doplňující a návazné, s celoročním provozem, registrovaných a podporovaných dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zařazených v Síti poskytovatelů sociálních služeb Středočeského kraje k 1. 1. 2023, jejichž působnost je vymezena územím města Říčany.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 1. 7. 2023 do 31. 8. 2023.

Příjemci podpory:

  • Právnická osoba poskytující registrované a podporované služby dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, se sídlem na území města Říčany nebo prokazatelně poskytující zdravotně sociální služby občanům s trvalým pobytem ve městě Říčany.
  • Fyzická osoba starší 18 let poskytující registrované a podporované služby dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, s trvalým pobytem na území města Říčany nebo prokazatelně poskytující zdravotně sociální služby občanům s trvalým pobytem ve městě Říčany.

Typy podporovaných aktivit:

  • Účelem je poskytnout příspěvek na celoroční činnost a provoz subjektů poskytujících zdravotně sociální služby a na podporu subjektů poskytujících služby doplňující a návazné, s celoročním provozem, registrovaných a podporovaných dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zařazených v Síti poskytovatelů sociálních služeb Středočeského kraje k 1. 1. 2023, jejichž působnost je vymezena územím města Říčany  (tj. žadatelé služby prokazatelně poskytují ve prospěch občanů s trvalým bydlištěm v Říčanech).

Forma a výše podpory:

  • Celková alokace 1 000 000 Kč pro rok 2023.
  • V součtu registrovaných služeb lze žádat v případě právnických osob max. 100 000 Kč a fyzických osob max. 20 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Žadatel podává na každý registrovaný druh služby 1 žádost na 1 kalendářní rok.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru