Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Svoboda nad Úpou – Dotační program na sportovní aktivity dětí a mládeže do 18-ti let

ball-5303097__340
Share Button

Dotace na podporu skupinových a organizovaných sportovních aktivit pro děti a mládež do 18-ti let ze Svobody nad Úpou s celospolečenským charakterem a využívaných v rámci sportovních činnosti či akcí města, jejíž cílovou skupinou jsou právě děti a mládež.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 1. 4. 2022 do 16. 5. 2022 do 15,00 hodin.

Příjemci podpory:

  • Nestátní neziskové organizace (NNO), zájmové kroužky a seskupení s právní subjektivitou, které působí ve Svobodě nad Úpou a další subjekty, vyvíjejícím veřejně prospěšnou činnost na území města Svobody nad Úpou či ve prospěch občanů města Svobody nad Úpou.

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpora skupinových a organizovaných sportovních aktivit pro děti a mládež do 18-ti let ze Svobody nad Úpou s celospolečenským charakterem a využívaných v rámci sportovních činnosti či akcí města, jejíž cílovou skupinou jsou právě děti a mládež.

Forma a výše podpory:

  • Celkový objem peněžních prostředků na rok 2022 na podporu stanoveného účelu tímto dotačním programem činí 100 000 Kč.
  • Maximální výše finančního příspěvku v jednotlivém případě bude činit 40 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Žadatelem o příspěvek nemůže být zájmový kroužek bez právní subjektivity v rámci mimoškolních sportovních a kulturních aktivit, který působí a vykonává svou činnost prostřednictvím příspěvkové organizace Základní škola a mateřská škola Svoboda nad Úpou, okres Trutnov a jehož příjmy a výdaje jsou součástí hospodaření příspěvkové organizace.
  • Žadatelé o příspěvek, tj. subjekty jsou oprávněni podat souběžně žádost i v ostatních vyhlášených dotačních programech. Každý subjekt může podat v rámci jednoho dotačního programu pouze jednu žádost.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>