Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Třebíč – Program pro poskytování dotací na podporu realizace restauračních předzahrádek a označení provozoven v městské památkové zóně Třebíč

trebic-227917__340
Share Button

Dotace na podporu programu pro poskytování dotací na podporu realizace restauračních předzahrádek a označení provozoven v městské památkové zóně Třebíč.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 01. 02. 2022 do 31. 10. 2022.

Příjemci podpory:

  • Vlastníci nebo provozovatelé restauračních předzahrádek nacházejících se v MPZ Třebíč, s výjimkou příspěvkových organizací.
  • Vlastníci nebo nájemci řešící označení provozoven nacházejících se v MPZ Třebíč, s výjimkou příspěvkových organizací.

Typy podporovaných aktivit:

  • Provedení nové restaurační předzahrádky (realizace, grafický návrh, projektová dokumentace).
  • Provedení nového označení provozoven (realizace, grafický návrh).

Forma a výše podpory:

  • Minimálně 3 000 Kč, maximálně 15 000 Kč a zároveň maximálně 50 % skutečně vynaložených nákladů na provedení každé nové restaurační předzahrádky v souladu s Manuálem tvorby veřejných prostranství města Třebíče, vydaným k restauračním předzahrádkám a reklamám v roce 2021 – např. na realizaci, grafický návrh, projektovou dokumentaci.
  • Minimálně 3 000 Kč a maximálně 10 000 Kč a zároveň maximálně 50 % skutečně vynaložených nákladů na provedení nového označení provozoven a objektu v souladu s manuálem (např. na realizaci, grafický návrh). Uvedené limity se vztahují na jednu žádost.

Specifika a omezení:

  • Žadatel do Programu v roce 2022 může podat žádost na každou restaurační předzahrádku a žádost na označení provozoven a objektu.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>