Přeskočit na obsah

Město Vizovice — Program pro poskytování finanční podpory z rozpočtu města Vizovice pro zajištění financování sociálních služeb

Dotace je určena na sociální služby, které jsou poskytovány na území města Vizovice lidem pobývajícím na území města Vizovice a občanům města Vizovice, případně mimo území města Vizovice občanům města Vizovice.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 1. 2. 2024 do 16. 3. 2024.

Příjemci podpory:

  • Právnická osoba – poskytovatel služby, který je zapsán v registru poskytovatelů sociálních služeb.

Typy podporovaných aktivit:

  • Dotace je určena v souladu s § 105 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách k financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním vybraných sociálních služeb poskytovatelům sociálních služeb, kteří jsou zapsáni v registru poskytovatelů, a kteří byli na rok 2024 Zlínským krajem, jiným krajem v ČR nebo Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR pověřeni poskytováním služeb obecného hospodářského zájmu – sociálních služeb na území Zlínského kraje, a to jen těm, kteří poskytují sociální služby na území města Vizovice nebo občanům města Vizovice.

Forma a výše podpory:

  • V rozpočtu Města Vizovice je vyčleněna částka pro tento program ve výši 1 200 000 Kč.
  • Výše dotace nesmí přesáhnout 50 % z celkových nákladů žadatele, které jím byly vynaloženy na jeho hlavní činnost v roce 2024, a zároveň nepřesáhne částku požadovanou žadatelem v žádosti.

Specifika a omezení:

  • Dotace není určena pro sociální služby, které jsou v roce 2024 zařazeny do Individuálního projektu Zlínského kraje.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru