Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

MMR ČR – Výstavba sociálního a dostupného bydlení – 117D1410

building-414408__340
Share Button

Cílem programu, je převedení potřebných finančních prostředků Státnímu fondu podpory investic na financování pořízení sociálních a dostupných bytů a sociálních, smíšených a dostupných domů obcemi a dobrovolnými svazky obcí.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 6. prosince 2021 do 6. ledna 2022.

Příjemci podpory:

  • Účastníkem podprogramu (oprávněným žadatelem o dotaci) je Státní fond podpory investic.

Typy podporovaných aktivit:

  • Převedení potřebných finančních prostředků Státnímu fondu podpory investic na financování pořízení sociálních a dostupných bytů a sociálních, smíšených a dostupných domů obcemi a dobrovolnými svazky obcí.
  • Cílem programu je snaha státu řešit problematiku sociálního a dostupného bydlení prostřednictvím Státního fondu rozvoje bydlení financovat konkrétní projekt SFRB na zvýšení dostupnosti bydlení, podle nařízení vlády č. 112/2019 Sb., o podmínkách použití finančních prostředků Státního fondu rozvoje bydlení na pořízení sociálních a dostupných bytů a sociálních, smíšených a dostupných domů. Cílem nařízení vlády je zvýšit počet sociálních a dostupných bytů ve vlastnictví obcí.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Platnost programu bude zahájena jeho schválením ze strany Ministerstva financí a zveřejněním na webových stránkách Ministerstva pro místní rozvoj s dobou platnosti do 31. 12. 2024.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>