Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

MPO Program EFEKT – 2A – Energetická konzultační a informační střediska (EKIS)

office-170639__340
Share Button

Dotace je poskytována na bezplatnou poradenskou a konzultační službu v oblasti energetické účinnosti a energetiky pro občany, zástupce veřejné správy, podniky a podnikatele a propagaci individuálního a národního přínosu snižování spotřeby energie.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od  1. 9. 2020 do 30. 9. 2020.

Příjemci podpory:

  • Obce, městské části, podnikající fyzické osoby tuzemské, akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným, veřejné obchodní společnosti, spolky, zájmová sdružení právnických osob, obecně prospěšné společnosti, apod..

Typy podporovaných aktivit:

  • Dotace je poskytována na bezplatnou poradenskou a konzultační službu v oblasti energetické účinnosti a energetiky pro občany, zástupce veřejné správy, podniky a podnikatele a propagaci individuálního a národního přínosu snižování spotřeby energie.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Žádosti se podávají online prostřednictvím Jednotného dotačního portálu Ministerstva financí na adrese https://isprofin.mfcr.cz/rispf.
  • Dotace na období 1. 1. 2021 – 31. 12. 2021.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>