Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

MPSV – Dodatečné kolo mimořádného dotačního řízení MPSV pro rok 2021 na podporu mimořádného finančního ohodnocení zaměstnanců v sociálních službách v souvislosti s epidemií COVID-19

hand-2906458__340
Share Button

Dotace se poskytuje na úhradu mimořádné odměny ke mzdě a platu za výkon profese při probíhající epidemii onemocnění COVID_19 dle zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech, a o změně některých souvisejících zákonů (rozpočtová pravidla), ve znění pozdějších předpisů, a to formou mimořádného dotačního titulu, vztahujícího se k období II. vlny epidemie onemocnění COVID19.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 23. 6. do 19. 7. 2021.

Příjemci podpory:

  • Poskytovatel sociální služby, který je zapsán v registru poskytovatelů sociálních služeb (§ 85 odst. 1 zákona o sociálních službách).

Typy podporovaných aktivit:

  • Dotace se poskytuje na úhradu mimořádné odměny ke mzdě a platu za výkon profese při probíhající epidemii onemocnění COVID_19 dle zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech, a o změně některých souvisejících zákonů (rozpočtová pravidla), ve znění pozdějších předpisů, a to formou mimořádného dotačního titulu, vztahujícího se k období II. vlny epidemie onemocnění COVID19.

Forma a výše podpory:

  • Výše odměny se stanovuje dle pracovního úvazku u jednotlivých zaměstnanců. Odměnu bude povinen příjemce vyplatit v nebližším výplatním termín po obdržení finančních prostředků.

Specifika a omezení:

  • Žádost o dotaci nelze podat v případě, že organizace doposud nemá oprávnění k poskytování příslušné sociální služeb (registraci) a není zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>