Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Podpora distribuce zahraničních evropských filmů – projekt „Obchodní zástupce“

shutterstock_90811127.jpg
Share Button

Dotace z dílčího programu MEDIA na podporu distribuce filmů v kinech prostřednictvím nadnárodního marketingu, budování značky (branding), distribuce a uvádění audiovizuálních děl.

Příjem žádostí:

  • Do 16. 6. 2016.

Příjemci podpory:

  • Evropské společnosti, které vystupují jako zprostředkovatelé pro producenta, jenž se specializuje na obchodní využití filmu prostřednictvím jeho uvádění na trh a udělování licencí k němu distributorům či jiným kupujícím pro zahraniční území.

Typy podporovaných projektů:

  • Zavádění systémů podpory pro distribuci zahraničních evropských filmů prostřednictvím jejich distribuce v kinech a na všech ostatních platformách, jakož i pro mezinárodní prodejní činnosti, zejména titulkování, dabování a zvukový popis audiovizuálních děl.

Forma a výše podpory:

  • Celková alokace programu je 2 750 000 EUR.
  • Příspěvek Unie nesmí překročit 50 % nebo 60 % z celkových způsobilých nákladů.

Specifika a omezení:

  • Podpora se vztahuje na hrané, animované nebo dokumentární filmy z poslední doby delší než 60 minut a musí být z jiné země než je země distribuce.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>