Přeskočit na obsah

Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Plzeňského kraje — Příspěvek na věcné vybavení z rozpočtu kraje

Zastupitelstvo Plzeňského kraje vyhlašuje novou výzvu: Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Plzeňského kraje — Příspěvek na věcné vybavení z rozpočtu kraje. Cílem programu je zabezpečení a systematická podpora plošného pokrytí území kraje jednotkami požární ochrany v souladu s „Koncepcí požární ochrany Plzeňského kraje“. Finanční prostředky jsou určeny na nákup věcného vybavení neinvestiční povahy, které zůstává majetkem obce, a neinvestiční opravy, revize, technické prohlídky požární techniky a věcných prostředků požární ochrany JSDHO.

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat od 7. 3. do 1. 4. 2016.

Příjemci podpory:

  • Obec, která je zřizovatelem JSDHO.

Typy podporovaných projektů:

  • Finanční prostředky jsou určeny na nákup věcného vybavení neinvestiční povahy, které zůstává majetkem obce, a neinvestiční opravy, revize, technické prohlídky požární techniky a věcných prostředků požární ochrany JSDHO.

Forma a výše podpory:

  • Dle posouzení zastupitelstva Plzeňského kraje.
  • Náklady na jednotlivou opravu nesmí přesáhnout částku 40 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Finanční podpora tohoto programu není určena na výchovné, sportovní (včetně požárního sportu), spolkové a kulturní aktivity v oblasti požární ochrany ani na výstavbu, opravu či vybavení požárních zbrojnic obcí nebo jiných staveb.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

[mpress_banner banner=“7700”]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru