Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Podpora sportovních odvětví ve městě Brně

basketball-1476010__340
Share Button

Dotace na podporu brněnských sportovních klubů účastnících se oficiálních soutěží vypisovaných evropskou a světovou sportovní federací v kolektivních sportech v seniorské kategorii (tzn. kategorii dospělých sportovců, nikoliv veteránské kategorie).

Příjem žádostí:

  • Žádosti se předkládají do 1. 11. 2021.

Příjemci podpory:

  • Právnické osoby se sídlem nebo působností na území města Brna, jež se na základě svého umístění kvalifikovaly do oficiálních evropských či světových soutěží v roce 2021 vypisovaných evropskou a světovou sportovní federací v kolektivních sportech v seniorské kategorii (tzn. kategorii dospělých sportovců, nikoliv veteránské kategorie) ve sportovních odvětvích: fotbal – muži, basketbal – ženy, muži, volejbal – ženy, muži (šestkový), lední hokej – muži, baseball – muži, házená – ženy, muži, florbal – ženy, muži.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora sportovních odvětví ve městě Brně. Podpora sportovních klubů, které se probojovaly do evropských či světových pohárových soutěží v kolektivních sportech v roce 2021. Podpora spolufinancování účasti v evropských či světových pohárových soutěžích. Cílem je též v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů a zákonem 115/2001 Sb., o podpoře sportu ve znění pozdějších předpisů zabezpečit finanční podporu sportu.

Forma a výše podpory:

  • Objem finančních prostředků: 2 375 000 Kč.
  • Maximální výše dotace na jeden projekt: 700 000 Kč.
  • Minimální výše dotace na jeden projekt: 100 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Dotaci nelze poskytnout organizacím zřízeným městem Brnem nebo jeho městskými částmi.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>