Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Pořízení ochranných prostředků a pomůcek pro autobusové a drážní dopravce v závazku veřejné služby – Královéhradecký kraj

bus-2460482_960_720
Share Button

Dotace na zajištění ochranných chemických prostředků a ochranných pomůcek a služby spojené s dezinfekcí prostoru pro cestující ve vozidlech veřejné dopravy pro dopravce veřejné dopravy v závazku veřejné služby k ochraně a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID–19 způsobené novým koronavirem SARS–CoV–2.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 21. 05. 2020 (8:00 hod.) do 04. 06. 2020 (14:00 hod.).

Příjemci podpory:

  • Dopravci veřejné dopravy zajišťující veřejné služby v přepravě cestujících podle ustanovení § 3 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Typy podporovaných aktivit:

  • Zajištění ochranných chemických prostředků a ochranných pomůcek a služby spojené s dezinfekcí prostoru pro cestující ve vozidlech veřejné dopravy pro dopravce veřejné dopravy v závazku veřejné služby k ochraně a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID–19 způsobené novým koronavirem SARS–CoV–2.

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků vyčleněných v rozpočtu KHK na podporu stanoveného účelu 1 560 000 Kč.
  • Maximální výše dotace: s ohledem na zajišťovaný rozsah veřejné dopravy.
  • Maximální procentuální podíl dotace na uznatelných výdajích projektu: 100 %.

Specifika a omezení:

  • Dotace může být poskytnuta pouze na základě řádně podané žádosti o dotaci. S ohledem na nouzový stav vyhlášený Vládou České republiky bude od žadatele o dotaci vyžadována pouze podání žádosti o dotaci do datové schránky Královéhradeckého kraje nebo podepsaná listinná podoba žádosti o dotaci.
  • V rozpočtu žádosti o dotaci nesmí být kalkulován zisk, ani nesmí být v rámci realizace projektu fakticky uskutečňován.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>