Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Program podpory projektů protidrogové prevence v Plzeňském kraji

sp-5
Share Button

Dotace na podporu realizace projektů protidrogové prevence v Plzeňském kraji organizacemi, které prostřednictvím poskytovaných služeb pomáhají na území kraje řešit sekundární či terciární drogovou problematiku. Jeho účelem je zabezpečit zdraví, ochranu a bezpečnost jednotlivců, společnosti a majetku před zdravotními, sociálními, ekonomickými škodami a dopady v podobě trestné činnosti, která je s drogami spojena.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 4. 1. 2022 do 25. 1. 2022.

Příjemci podpory:

  • Žadatelem mohou být realizátoři protidrogových projektů, kteří mají platnou certifikaci odborné způsobilosti poskytovatelů služeb.

Typy podporovaných projektů:

  • Realizace projektů protidrogové prevence v Plzeňském kraji organizacemi, které prostřednictvím poskytovaných služeb pomáhají na území kraje řešit sekundární či terciární drogovou problematiku. Jeho účelem je zabezpečit zdraví, ochranu a bezpečnost jednotlivců, společnosti a majetku před zdravotními, sociálními, ekonomickými škodami a dopady v podobě trestné činnosti, která je s drogami spojena.

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků na realizaci Programu z rozpočtu Plzeňského kraje je 2 800 000 Kč.
  • Dotace může být přidělena až do výše 100 % nákladů.

Specifika a omezení:

  • Poskytnutou dotaci je příjemce oprávněn a současně povinen čerpat do 31. 12. 2022. Dotaci lze použít na náklady vynaložené a předfinancované příjemcem na realizaci projektu od 1. 1. 2022.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>