Přeskočit na obsah

Společnost BASF — Innovation Hub 2022

BASF Innovation Hub 2022 je regionální prezentační akce pořádaná přední světovou chemickou společností BASF, kde inovátoři a start-upy ze střední a jihovýchodní Evropy nabízejí řešení klíčových ekologických výzev současnosti , aby získali další finanční prostředky. Letos se zaměřujeme na obnovitelné zdroje.

Příjem žádostí:

  • Lokální kolo soutěže se koná od 25. května do 16. září 2022.

Příjemci podpory:

  • Jednotlivci i start-upy, založené nebo ve fázi konceptu pocházející z vybraných zemí: Rakousko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Řecko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko, ve věku 18+ let.

Typy podporovaných aktivit:

  • Hlavní téma letošního ročníku, jímž se staly obnovitelné zdroje energie, se věnuje otázkám spojeným se Zelenou dohodou a zaměřuje se na řešení zásadních environmentálních výzev dneška.
  • BASF, největší chemická společnost na světě a lídr v oblasti výzkumu a vývoje, znovu shromáždí startupy a inovátory z 11 zemí střední a jihovýchodní Evropy včetně České republiky v rámci soutěže BASF Innovation Hub. Úspěšní účastníci se budou moci ucházet o finanční podporu.

Forma a výše podpory:

  • Výherce lokálního kola dostane odměnu ve výši 2 500 EUR hrubého, vítěz finále získá 5 000 EUR hrubého.

Specifika a omezení:

  • V prvním kole vybere soutěžní komise nejlepší projekt za Českou a Slovenskou republiku. Oceněný projekt následně spolu s vítězi z dalších zemí postoupí do finále BASF Innovation Hub, které se odehraje v listopadu 2022.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru