Přeskočit na obsah

Výzva: Program podpory malých a středních podniků v Moravskoslezském kraji, realizovaný prostřednictvím poskytování mikropůjček

Cílem programu je umožnit získání úvěrů malým a středním podnikatelům vykonávající podporovanou ekonomickou činnost po dobu maximálně do 3 let ode dne vzniku příslušného oprávnění k výkonu této činnosti v Moravskoslezském kraji. 

Příjem žádostí:

 • Žádosti lze podávat od 30. 4. 2015 do 30. 6. 2015 nebo do vyčerpání finančních prostředků, účelově vyčleněných pro tento program.

Příjemci podpory:

 • Malí a střední podnikatelé v Moravskoslezském kraji.

Forma a výše podpory:

 • Maximální výše úvěru bude činit 500 000 Kč.

Typy podporovaných projektů:

 • Podporovány budou inovativní projekty realizované podnikatelskou činností — výzkumné a vývojové činnosti, směřující k vytvoření nových nebo rozšíření či zlepšování stávajících výrobků či služeb nebo zlepšení jejich užitných vlastností, vstup na nové trhy s těmito produkty, zavedení výroby, nových postupů či změn ve výrobě, distribuce, řízení, organizace práce nebo kvalifikace pracovní síly.

Specifika a omezení:

 • Výzva platí pouze pro Moravskoslezský kraj.

 Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

[mpress_banner banner=“7713”]

6 komentářů na “Výzva: Program podpory malých a středních podniků v Moravskoslezském kraji, realizovaný prostřednictvím poskytování mikropůjček”

 1. Ivo

  Rozhodně se vám omlouvat nechci, protože jste mi předvedl pouze a zase jen program o kterém jsem zaprvé nehovořil ale když už ho tady nadhazujete tak na který stejně nedosáhnou obyčejní lidé začínající s podnikáním nebo lidé kteří mají nějaký dobrý nápad. Opět fraška kterou omíláte dokola.

  1. Ing. Jiří Fuchs

   Dělejte, jak myslíte. Každopádně obyčejní a průměrně inteligentní začínající podnikatelé na dotaci z tohoto programu dosáhnou. Tím v žádném případě neříkám, že je dotační politika pro začínající podnikatele nastavena dobře.
   Přeji Vám hodně úspěchů a doporučuji využívat energii na získávání financí na podnikání, ne v nesmyslných diskuzích.
   S pozdravem, JF.

 2. Ivo

  Chce se mi zvracet s takových nabídek pro Moravskoslezský kraj. A nejen to. Zajímalo by mě jestli vůbec někdy někdo dosáhl na nějakou dotaci v řádech miliónu korun jako fyzická osoba podnikající v této zkorumpované republice, kde všechny dotace jdou pouze státním institucím aj. Na podnikatele co mají vytvářet hodnoty se tady zvysoka se…

  1. Ing. Jiří Fuchs

   Dobrý den,
   ano, i fyzické osoby dosáhly na dotaci v řádech milionů korun, typickým příkladem budiž Program rozvoje venkova. Některé programy jsou opravdu určeny pouze veřejnému sektoru, velká část však podporuje právě podnikatele. Někde v rámci kvalitně nastavených programů, někde méně.
   S pozdravem, JF.

  2. Ivo

   Myslíte některé programy s 99% jsou určeny veřejnému sektoru!!! 🙂 Vyjmenujte mi alespoň jeden reálný program zabývající se např. gastronomií, výrobou, nebo i třeba inovací v takové malé firmě ale bez historie, protože před nedávnem vznikla a například patentovala takové zařízení, které by se dalo vyrábět ale nemá kapitál na rozjezd sériové výroby. Takže nápad je, historie z logiky věci není a máte holou pr… a když po dvou letech máte historii, tak zase nemáte inovaci dobré že!!! To vymyslela lopata ale ta velká hliníková na sníh a vy říkáte že to dáváte lidem jo. Naprostá hovadina. Stát když už dá tak jen půjčí a chce zpět a velmi rychle. Tak pište zavolám tomu podnikateli ověřím si to a veřejně se vám omluvím zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru