Dotační noviny CYRRUS ADVISORY jsou prvním elektronickým měsíčníkem v České republice, který se komplexně zaměřuje na problematiku dotací.

Pro správné zobrazení povolte obrázky Nebo si přečtěte noviny zde
Dotační služby
Monitoring dotací
O SPOLEČNOSTI

Vážení čtenáři,

Dotační noviny pro obce a města zahájíme informacemi o nových výzvách Ministerstva pro místní rozvoj. Následně se pokusíme představit budoucí Integrovaný regionální operační program 2021–2027!

Ukážeme si také dotaci na bytovou výstavbu v oblastech se strategickou průmyslovou zónou a výzvu na zvyšování ochrany veřejných prostranství a akcí.

Veškeré dotační příležitosti a stovky otevřených výzev naleznete v naší aplikaci Dotační Manager.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.
 
Podzim je v plném proudu, a jak je již zvykem, tak v tento čas dochází k vyhlášení výzev z Ministerstva pro místní rozvoj. Je tedy možné žádat o dotaci na vybudování domů pro seniory, zasíťování pozemků v obecním vlastnictví či na výstavbu výtahů v bytových domech, které nyní ještě tímto zařízením nedisponují. Pojďme se tedy na tyto výzvy podívat podrobněji.
Vzhledem k tomu, že programové období 2014-2020 se již chýlí ke konci, tak nastává čas pro vyjednávání nové podoby Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) pro roky 2021-2027. Ve článku vás tedy seznámíme se s tím, co by ze stávajícího IROPu mělo zůstat, a kde naopak dojde ke změnám.
Cílem tohoto programu je podpořit rozvoj nájemního bydlení v území dotčeném působením velkého investora s rychle rostoucí nabídkou pracovních příležitostí.

PŘEDMĚT DOTACE:
Novostavba bytového domu; Stavební úpravy, kterými vznikne nový nájemní byt z prostorů určených k jiným účelům než k bydlení, vyjma stavebních úprav v rodinném domě; Nástavba nebo přístavba, pokud jí vznikne nový byt, vyjma nástaveb nebo přístaveb v rodinném domě; Stavební úpravy bytového domu, ve kterém není žádný byt způsobilý k bydlení a k uzavření nájemní smlouvy; Stavební úpravy, nástavba nebo přístavba rodinného domu, ve kterém není žádný byt způsobilý k bydlení, pokud z něj vznikne bytový dům.

ŽADATEL:
Podpora bude poskytována na území obcí do 40 tisíc obyvatel v oblastech se strategickou průmyslovou zónou.

VÝŠE PODPORY:
Až 90 % ze způsobilých výdajů projektu.

PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ:
Do 31. 12. 2022.

Dotační program na zvýšení ochrany veřejných prostranství a objektů (akcí) veřejné správy, škol a školských zařízení.

PŘEDMĚT DOTACE:
Vyhodnocení ohroženosti měkkého cíle; Tvorba bezpečnostních plánů a bezpečnostních procedur; Tvorba koordinačního plánu, Vzdělávací akce; Výcvikové akce; Cvičení; Nákup neinvestičních hmotných prostředků; Financování strážného a odborných lektorů; Financování bezpečnostního manažera, koordinačního pracovníka a administrativního pracovníka.

ŽADATEL:
Kraje, hl. m. Praha.

VÝŠE PODPORY:
Různé rozpočtové limity, dle jednotlivých opatření.

PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ:
Do 20. 12. 2019.


Rádi byste věděli o dotačních příležitostech s předstihem?

 

Vyzkoušejte Dotační Manager a získejte přístup ke stovkám dotačních výzev.
CYRRUS ADVISORY, a.s.

Společnost EU LEGAL ADVISORY, s.r.o., stabilní partner na poli poradenství v oblasti dotací, investičních pobídek, rizikového kapitálu a mezinárodních konzultačních služeb. Naši konzultanti a konsorcium odborníků z oblastí celého dotačního spektra jsou připraveni pomoci vám s kompletní realizací projektu a získáním potřebných finančních prostředků. Navštívit nás můžete také na pobočkách v Brně, Praze či Písku. Technickou podporu zajišťuje sesterská společnost CYRRUS ADVISORY, a.s.
Facebook Facebook
Twitter Twitter
Web Web
Email Email
Copyright © 2019 EU LEGAL ADVISORY, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Nepřeji si dostávat Dotační noviny